Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 30 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a ostatní pokoje: V patře se nachází 8 pokojů, 2x WC a 2x sprcha. Dva pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, ostatní používají WC a sprchy na patře. Ve všech pokojích a na chodbě jsou koberce, v přízemí je dlažba.

V přízemí chaty je velká společenská místnost s televizním a dětským koutkem. Na společenskou místnost navazuje plně vybavená kuchyň. Naleznete zde i 2x WC a sušárnu bot.

Stravování: Stravování je vlastní, můžeme Vám zajistit každodenní dovoz čerstvého pečiva. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickým a plynovým sporákem, dvěmi rychlovarnými konvicemi, nádobím, myčkou na nádobí a pračkou.

V obci Nové Hutě je menší obchůdek na doplnění zásob. Pokud potřebujete větší nákup, můžete zajet do nedalekého města Vimperk.

Vytápění: O vytápění a ohřev užitkové vody se stará majitel.

Doprava, parkování: Bokova chata je celoročně dobře přístupná, s vlastním parkovištěm o dostatečné kapacitě. K dispozici je i úschovna kol a lyží.

 

Ubytování – kemp:

chatky pro 4 osoby (palandy) bez el. zásuvky

srub pro 4 osoby ( 2x postel a palanda), el. zásuvka na 220V

kuchyňka se základním vybavením, nové soc. zařízení, bazén, ohniště, hřiště pro děti, hřiště na volejbal, stoly na stolní tenis, parkoviště.